NASZ APARTAMENT

Sprawdź co mamy do zaoferowania naszym gościom w centrum uzdrowiska,
perełce Kotliny Kłodzkiej – Lądku Zdroju.

NAWET OD 50 ZŁ/os.

Malowniczo położony...

przestronny i jasny apartament o powierzchni 120m2, składa się z pokoju dziennego, części sypialnianej, antresoli, kuchni oraz dużej łazienki. W ciepłych miesiącach istnieje możliwość skorzystania z romantycznego balkoniku.

Na terenie posesji znajduje się rowerownia, narciarnia oraz garaż dla samochodu osobowego.

Na tyłach budynku na terenie ogrodu znajduje się zaciszne miejsce do grillowania i wypoczynku, które w pełni oddajemy do dyspozycji naszych gości.

Wyposażenie...

Apartament wyposażony jest w TV cyfrową oraz Internet WiFi. Całość urządzona jest tak, aby jak najbardziej odzwierciedlała domowe ognisko. Miejsce idealne dla wypoczynku rodzin z dziećmi. Nasze miejsce jest również przyjazne małym zwierzętom.

Kuchnia apartamentu wyposażona jest we wszystkie niezbędne przybory i urządzenia jak np. płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, toster, czajnik, itp.  Dla osób które nie lubią spędzać wypoczynku na gotowaniu istnieje możliwość wykupienia przepysznych śniadań przygotowywanych przez gospodynię na miejscu.

Przyjazne rodzinom

Nasz apartament jest idealny na pobyt rodziców z dziećmi. Przestronne wnętrze zaspokoi nawet najbardziej energicznych i wymagających.

Przyjazne zwierzętom

Nie mamy nic przeciwko małym futrzastym przyjaciołom i czworonogom. One również znajdą dla siebie miejsce w Apartamencie Parkowym.

O każdej porze roku

Perełka Kotliny Kłodzkiej - Lądek Zdrój, położony w Sudetach Wschodnich, zapewnia rozrywkę i atrakcje nie tylko latem i zimą. Dzięki sąsiedztwie Masywu Śnieżnika i Gór Złotych u nas odpoczniesz przez cały rok.

Cena wynajęcia apartamentu:

dla jednej osoby dorosłej na dobę – 150zł,
dla dwóch osób dorosłych –75zł/os,
trzy osoby dorosłe lub więcej – 50zł/os.
Dzieci: 0 – 7 lat: gratis, 7 – 12: połowa ceny.
W przypadku dłuższych pobytów atrakcyjne rabaty.