NASZ APARTAMENT

Sprawdź co mamy do zaoferowania naszym gościom w centrum uzdrowiska,
perełce Kotliny Kłodzkiej – Lądku Zdroju.

NAWET OD 90 ZŁ/os.

Malowniczo położony...

przestronny i jasny apartament o powierzchni 120m2, składa się z pokoju dziennego, części sypialnianej, antresoli, kuchni oraz dużej łazienki. W ciepłych miesiącach istnieje możliwość skorzystania z romantycznego balkoniku.

Na terenie posesji znajduje się rowerownia, narciarnia oraz garaż dla samochodu osobowego.

Na tyłach budynku na terenie ogrodu znajduje się zaciszne miejsce do grillowania i wypoczynku, które w pełni oddajemy do dyspozycji naszych gości.

Wyposażenie...

Apartament wyposażony jest w TV cyfrową oraz Internet WiFi. Całość urządzona jest tak, aby jak najbardziej odzwierciedlała domowe ognisko. Miejsce idealne dla wypoczynku rodzin z dziećmi. Nasze miejsce jest również przyjazne małym zwierzętom.

Kuchnia apartamentu wyposażona jest we wszystkie niezbędne przybory i urządzenia takie jak np. płyta indukcyjna, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, toster, czajnik, itp. Dzięki temu można samemu przygotowywać posiłki, a nasi goście mogą czuć się jak w domu.

Apartament

Przyjazne rodzinom

Nasz apartament jest idealny na pobyt rodziców z dziećmi. Przestronne wnętrze zaspokoi nawet najbardziej energicznych i wymagających.

Przyjazne zwierzętom

Nie mamy nic przeciwko małym futrzastym przyjaciołom i czworonogom. One również znajdą dla siebie miejsce w Apartamencie Parkowym.

O każdej porze roku

Perełka Kotliny Kłodzkiej - Lądek Zdrój, położony w Sudetach Wschodnich, zapewnia rozrywkę i atrakcje nie tylko latem i zimą. Dzięki sąsiedztwie Masywu Śnieżnika i Gór Złotych u nas odpoczniesz przez cały rok.

Cena wynajęcia apartamentu:

dla jednej osoby dorosłej na dobę – 150zł,
dla dwóch osób dorosłych –100 zł/os,
trzy osoby dorosłe lub więcej – 90 zł/os.
Dzieci: 0 – 7 lat: gratis, 7 – 12: połowa ceny.
W przypadku dłuższych pobytów atrakcyjne rabaty.